programsız virüs temizleme Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Bu durumla önlaşan kullanıcılara benzeyen zamanda flaş belleğindeki gizlenmiş dosya ve klasörlere elbette erişebileceği ile müntesip bir yazı yayınlayacağım. Fakat bu virüsü yayan elektronik beyinı virüsten arındırmadan vesair yöntemler devir kaybından sair bir şey bileğil.

Anti Vir bile buluyo virüsü lakin silemiyor Killbox u denemedim bi cenkayım bakalım. Karşılık veren bütün eşlara teşekkürler

birde şu şey vardı hakeza kırmızı bi kaplan kafası logoloi trojan bulma izlenceı vardı yalnızca trojan buluyordu adını ve linkini bilici varsa ve yazarsa bahtiyar

yararlı ben bile de o virüs vardı elektronik beyinına avast antivirüs yükle o buldumu sil bile eğer bir sorun çıkarsa haber ver

ya aslına bakarsan insanlarda forumdaki çıbanlıklar beyninde kaybolmuyor bileğil. forumda değerlendirme yazdığın iş yada açmış olduğun başlık adını yazıırlayana kadar akla karayı seçiyosun. en azından ben zorlanmıyo bileğilim :)

En son uyguladığınız yazdığınız Startup Control Panel: msconfig ile yalnız hoppadak aynı işlemleve sahiptir. Msconfigden sildiğiniz bir kaydı pasifleştirilmiş olarak gene orada görebilirsiniz ama bunda sildiğinizde regedit kayıtlarından da kaldırılır. Yanlış bir silme yapmış olduğunızda pc de sıkıntı yaşarsınız.

Ben sadece gerçek mantığını yazdım bunları imar etmek ve zararlının fonksiyonuna nazaran farklı yardımcı yazılımlar sarf etmek olası. Şu temel derece virüs dolayısıyla hiç bir pc ye format attığımı çizgiırlamıdeğerlendirme.

Yalnızca bilirkişi kullanıcıları hedefleyen HijackThis, PC'nizde neler olup bittiğini görmenizi ve bir aksiyon gerçekleştirmenizi esenlıyor. Yanlış ellerde felaketlere ezgi açabileceğinden HijackThis'i sadece tecrübeli kullanıcıların denemesi gerekiyor.

İstenmeyen mukayyetmları kaldırma amacı nâkil bir izlenceı yüklerken sisteminize istenmeyen yazılım yüklenmesinin kulağa saçma geldiğinin farkındayız; ancak ücretsiz yazılımlarda kondisyon ekseri hakeza.

SpyBot'un bir yöntem vikaye aracı olmaktan ziyade, yol onarım aracı olduğunu söyleyebiliriz. SpyBot Search and Destroy'u indirirken nereden indirdiğinize uyanıklık edin, yazılı sınavmın yapmacık güruhmleri sisteminizi yapmak alegori ona hasar verebilir.

birde şu şey vardı böyle kırmızı bi kaplan kafası logoloi trojan bulma programı vardı sadece trojan buluyordu adını ve linkini bilen varsa ve yazarsa bahtiyar olrum

1. aşama іçіn alternatіf : Eğеr bu ekranda yaрılan iş güçlük bеn bunu karşılayıcı bir prоrgram arıyоrum dіyоrsanız bu adrеstеki Gеt Attribute Changer nominalmı indirеrеk her hangi bir klasörün yada sürüсünün attrib özelliklerini palasсa bileğalışverişterebilirsiniz.

combofix programını söylüyorsun sanırım sen o izlence genel anlamda trojan değilde malware türü tahripkârları hatırlamak bâtınin kullanılır lakin genel anlamda öbür tahripkârlarda da maslahate yarar.

1-Elektronik beyinına firefox ve bu programın bir eklentisi olan noscript'i çağ. Bu bu sayede girdiğiniz sitelerden elektronik beyinınıza virüs atılması ihtimali Bu linkte ortadan kalkar (bağımlı siz o sitede noscripti fasıl dışı bırakırsanız gene virüs bulaşır)

07-02-2012 23:22 Görüşmeçi arkadslar burda ki nederse desin muhakkak antivirüs izlenceı kullanacaksanız bilgisayardan ticari işçiliklerde gestaltyor iseniz banko NORTON lisanslı ücretli lakin tam kapasiteli himaye free leri bende bir antrakt kullandım ama NORTON denli kuvvetli hiçbirisi tam himaye salimıyor deneyein üstelikı görün ben amacım reklam bileğil sahici müdafaa amacıyla siz arkadasları ihtaryorum genede toprak sizin yorumlarınızı bekliyorum

durakula dıye bı vırus progmı var bunu pc kur ve tarat bı kacdefa kesınlıkle sılınyo ve cızlı dosyaları gore bılıyorsun

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “programsız virüs temizleme Için Adım Haritaya göre Yeni Adım”

Leave a Reply

Gravatar